To był dość zabiegany dzień, jak to końcówka roku. 😉 Większość czasu spędziłem poza domem, ale udało się znaleźć chwilę, żeby napisać konkursowo-polecający wpis o podcaście, który słuchałem jeszcze przed świętami. Wpisem podzieliłem się na facebooku, dzielę się też tutaj. Na prawdę warto go przesłuchać.

Polecam📢 bardzo mocno przesłuchać ostatni odcinek podcastu Mała Wielka Firma gdzie Marek Jankowski przeprowadza wywiad z Miłoszem Brzezińskim. Panowie rozmawiają o osiąganiu celów i porządkowaniu myślenia. W moim odczuciu odcinek jest wielowymiarowy, a tytuł nie opisuje go w pełni. To rozmowa o zwykłych ludziach, o ich słabościach i ograniczeniach. Wiele wypowiedzianych słów ma niesamowity ładunek i moc zmieniania myślenia, także ostrzegam.  To co mi najbardziej utkwiło, a co jest jednocześnie oczywiste dla większości z nas to zależność naszych odczuć, zachowań i zdolności do intensywnej pracy od stanu naszego układu nerwowego i poczucia komfortu. Powinniśmy dobrze spać, dobrze jeść i dobrze wypoczywać. Dbajmy o nasz organizm tak jak dba się o maszynę w pierwszym lepszym zakładzie. W ogóle liczba przykładów jakie podaje Pan Miłosz wylewa się wręcz z tego podcastu przez co chyba tak mocno bije po czaszce. 

Mimo ponad 2 godzin słuchania czułem na koniec, że temat nie został wyczerpany i spokojnie mogłoby powstać jeszcze kilka odcinków.
Poza tym przez pierwszą godzinę rozmowy miałem wrażenie, że gdzieś już Pana Miłosza słyszałem. Kurde, no i nie myliłem się. Okazuje się, że to były prowadzący program Review Territory na kanale Hyper Był to program o grach komputerowych, na którym wychowywało się wielu graczy w moim wieku włącznie ze mną. Masa pozytywnych wspomnień.  Także dla mnie Pan Miłosz Brzeziński to nie tylko psycholog biznesu. 

Jak przesłuchacie ten podcast to koniecznie weźcie udział w konkursie organizowanym przez MWF, który trwa do końca tego miesiąca. Wystarczy napisać na swoim profilu na Facebooku komentarz, taki mniej więcej jak mój, gdzie podzielicie się tym co najbardziej utkwiło Wam w pamięci z prowadzonej w podcaście rozmowy. Oznaczcie go dodatkowo @ Mała Wielka Firma. Wygrać można książkę📖 Pana Miłosza – „Biznes czyli sztuka budowania relacji” z autografem.

Tu link do podcasatu: https://malawielkafirma.pl/osiagac-cel/

Na stronie możecie pobrać plik MP3 lub posłuchać w aplikacji na telefonie: